این روزها با گران شدن خیلی از اجناس من جمله گوشی های موبایل، تعمیرات امری ضروری و بعضا واجب به حساب می آید. اما آیا می توان تعمیرات موبایل در منزل انجام شود؟ در یک کلام بخواهیم جواب بدهیم، باید بگوییم که بله! در ادامه در این رابطه با شما بیشتر خواهیم گفت.

تعمیرات موبایل در منزل ، آرزویی ممکن برای همگان!

تعمیرات موبایل بعضا مسئله ای پیچیده است. اما چنانچه تعمیرکاری به اندازه کافی حرفه ای و آموزش دیده باشد، می تواند در حداقل 80-90 درصد موارد موبایل را در جایی به غیر از تعمیرگاه تعمیر کند! این امر شدنی است و برای این حرف اثبات هم وجود دارد.

تعمیرات موبایل در منزل ، دیجی دکی

تعمیرات را به صورت کلی به دو دسته سخت افزاری و نرم افزاری می توان تقسیم کرد. تعمیرات نرم افزاری که در بدترین شرایط نیاز به یک سیستم دیگری همچون رایانه و اینترنت دارند که با لپتاپ و اینترنت همراه قابل انجام در محل هستند.

در رابطه با تعمیرات سخت افزاری، در 90 درصد موارد، مورد خرابی به گونه ای است که باز هم در محل قابل تعمیر است.

نحوه تعمیر موبایل در منزل

یا باید خودتان تعمیرات بلد باشید تا گوشی را در منزل تعمیر کنید و یا باید بتوانید به یک سیستم و گروه حرفه ای اعتماد کنید و کار تعمیرات گوشی خود را به آنها بسپارید. در ادامه این گروه را به شما معرفی خواهیم کرد.

تعمیرات موبایل در منزل ، دیجی دکی

گروه دیجی دُکی با افتخار توانسته شعار تعمیرات موبایل در منزل و به طور کلی تر تعمیرات موبایل در محل را به واقعیت تبدیل کند. دیجی دُکی اعلام می کند که تا به این لحظه بیش از 15هزار درخواست ثبتی در سامانه اش را پیگیری کرده و بالای 80 درصد از تعمیرات را در محل انجام داده است.

تعداد زیادی از موارد ثبتی هم با یک مشاوره کاملا رایگان، از طریق تلفن و به دست صاحب گوشی انجام شده است!

مزایای تعمیرات گوشی در منزل

مزایای این کار برای همگان واضح است، اما چند مورد را بصورت خلاصه برایتان می گوییم:

  • امنیت اطلاعات
  • عدم جابجایی بدون دلیل قطعات
  • دور نشدن گوشی از شما
  • استراحت و آسایش در منزل
  • عدم نیاز به یافتن تعمیرکار مناسب

این موارد به همراه بسیاری از موارد دیگر، دلایلی خوب و مناسب جهت انجام تعمیرات موبایل در محل است

روند کار دیجی دُکی

اگر خدای ناکرده گوشی شما آسیب دید و مجبور به تعمیر کردن آن شدید، ناراحت نباشید. وارد سایت دیجی دُکی به نشانی www.digidoki.com بشوید. در کمتر از یک دقیقه یک درخواست ثبت کنید و بعد منتظر باشید تا کارشناسی با شما تماس بگیرد. کارشناس دیجی دُکی یا همان دیجی تِک سعی خواهد کرد در وهله اول مشکل شما را تلفنی و رایگان حل کند. اگر نشد، مشکل که برایش مشخص شد، در صورت رضایت شما و با هماهنگی خود شما، جهت تعمیر موبایل در منزل شما یا هر محل دیگری که بخواهید اقدام خواهد کرد.

تعمیرات موبایل در منزل

نگران چیزی نباشید، بعد از تعمیرات یک ماه مهلت تست و گارانتی دارید و دیجی دُکی در این مدت همواره پشت شما خواهد بود!

در حال حاضر این خدمات به هم میهنان عزیزمان در تهران و کرج ارائه می شود و به زودی منتظر باشید تا استان های بعدی را نیز اعلام کنیم!