گاهی اوقات گوشی شما بازی درمیاورد، به وای فای وصل نمیشود، به دیتا وصل نمیشود و یا حتی نمیتوانید فایلی را به کمک بلوتوث یا ایردراپ منتقل کنید. در برخی موارد از کار افتادن دوربین گوشی هم با راه حل ذکر شده در این پست برطرف شده است. این مشکلات گوشیتان خیلی برایتان آزار دهنده هستند و واقعا گاهی دست و پای آدم را می بندند.

مرتبط: آیفونتان را خودتان تعمیر کنید

یکی از ابتدایی و جوابگوترین کارها برای تعمیر مشکلات گوشیتان می تواند خاموش و روشن کردن آن باشد. بدین ترتیب گوشی خود را به نوعی ری استارت کرده اید و بایاس آن به حالت پایه رفته و گاهی چنین عیوبی رفع می شود.

mobile-phone-character-holding-leaves_1424315

توجه و تذکر خیلی مهم: اگر پین کد سیم کارت خود را حفظ نیستید و قبلا در بخش تنظیمات درخواست پین کد را خاموش نکرده اید به هیچ عنوان این کار را انجام ندهید تا آنکه پین کد خود را بدانید. پین کد سیم کارت بر روی کارتی که سیم کارت داخلش می باشد آمده. بهترین کار این است که این عدد را در جایی از گوشیتان به صورت نامحسوس ذخیره نمایید، مثلا در لیست شماره مخاطبانتان، و یا اینکه کلا وارد کردن این رمز را در تنظیمات از گوشی خود حذف نمایید تا دیگر لازم نباشد هنگام خاموش و روشن کردن گوشی آن را وارد نمایید.

اما اگر در نهایت باز هم گوشی مشکلدار بود چه باید کرد؟ نگران نباشید، چاره کار ساده هست. کافی است به اینترنت وصل شوید، وارد سایت www.digidoki.com شوید و در زمانی کوتاه یک درخواست ثبت نمایید. یک تعمیرکار مجرب با شما تماس خواهد گرفت و بعد از مشاوره رایگان در صورت عدم رفع مشکل و نیاز به تعمیرات و همچنین موافقت شما، تعمیرکار در محل و زمانی که شما بخواهید برای تعمیر گوشی شما حاضر خواهد شد.