بعد از آنکه نوکیا با احیا ۳۳۱۰ بازار و دنیا را متوجه خود ساخت و بازگشتش به اندروید را با آن شروع کرد، حالا نوبت به گوشی نوستالژیک سامسونگ رسیده تا این شرکت بتواند توجه مشتریان خاطره باز را به خودش جلب نماید.

 

مرتبط: نوکیا ۳۳۱۰

 

در گزارش اخیر شرکت سامسونگ قرار است این شرکت گوشی تاشوی قدیمی اش را با امکانات به روز شده، بازتولید کند و امید دارد این گوشی سهم بزرگی از بازار را از آن خود کند. این مدل در کنفرانس سال ۲۰۱۷ با قابلیت شارژ شدن بی سیم معرفی شد.

اما در مورد دیگر امکانات شرکت سامسونگ گفته که این گوشی با صفحه نمایش ۴.۲اینچی OLED با پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۴۳۰. دوربین اصلی این گوشی ۱۲ مگاپیکسل و دوربین دوم آن ۵ مگاپیکسل است. طبق گزارش شرکت این گوشی نوستالژیک سامسونگ همچون گوشی های اخیر این شرکت از خاصیت ضد آب بودن هم بهره می برد.

 

مرتبط: پارامترهای دوربین خوب

 

این گوشی از امکانات مختص سامسونگ، سامسونگ پی و سیستم امنیتی سامسونگ ناکس هم بهره خواهد برد.

هنوز اطلاعی از زمان انتشار و همینطور قیمت این گوشی نوستالژیک سامسونگ در دست نیست. اما یک اپراتور گفته که احتمالا این گوشی از گوشی های تاشوی همتایش گرانتر باشد و احتمال دارد که این گوشی به عنوان مدل خاص به بازار عرضه شود.

سامسونگ فولدر، دیجی دکی

سامسونگ فولدر، دیجی دکی

سامسونگ اخیرا در زمینه گوشی های تاشو در حال انجام اقداماتی است و در سال ۲۰۱۵ گلکسی فولدر را ارائه کرد. گلکسی فولدر ۲ هم پارسال معرفی شد و انتظار می رود در اوایل امسال به بازار عرضه شود.

 

آیا هوشمند و نوستالژیک بودن گوشی در کنار هم برای شما جالب است؟